Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Dom Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie, kujawsko-pomorskie

  • 790 000 zł
  • 144 m²
  • 5 486,11 zł/m²

Dom Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
7 lipca 2023

790 000 zł

144 m²

5 486,11 zł/m²

Dom Papowo Toruńskie

Zaktualizowane: 7 lipca 2023

790 000 zł 144 m² 5 486,11 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
813 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2008

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

813 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2008

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 790 000 zł (5 486,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 144 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2008
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
  • Działka: 813 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: Metrohouse Toruń, zaktualizowane: 07.07.2023
  •   numer ogłoszenia: KICU258

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zabudowa bliżniacza o podwyższonym standardzie na prestiżowym osiedlu domków jednorodzinnych.

Nieruchomość złożona z:

pokój dzienny 21,56 m.kw

kuchnia otwarta z oknem 11,44 m.kw

pokój 10,99 m.kw

łazienka 5,54 m.kw

kotłownia 3,1 m.kw

przedpokój 6,7 m.kw

przedsionek 2,17 m.kw

sypialnia 12,79 m.kw

sypialnia 14,74 m.kw

sypialnia 12,94 m. (...)

Kontakt

Agent

Andrzej Głowiński

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Andrzej Głowiński